Ти тут
Головна > Новини > Зміни в картках SDXC і SDHC дозволять підвищити швидкість до 300 МБ/с

Зміни в картках SDXC і SDHC дозволять підвищити швидкість до 300 МБ/с

Члени організації SD Association визначилися з новою конструкцією карт пам’яті формату SDHC і SDXC. Подвійний ряд виводів дозволить підвищити швидкість обміну даними до 300 МБ/с. Важливо, що розробники подбали про повну зворотну сумісність нових продуктів.

Сигнали високошвидкісного інтерфейсу будуть виведені на другий ряд контактів на корпусі SDXC і SDHC. Такий підхід буде застосований як на повнорозмірних картах, так і їхніх мініатюрних версіях. Форма й розміри карт залишаться незмінними. Нововведення стане частиною стандарту SD 4.0, прийняття якого очікується на початку 2011 року.

Карти форматів SD, SDHC і SDXC широко використовуються в сучасних електронних пристроях. На виставці IFA представлена велика кількість нових продуктів з підтримкою SDXC, останньої модифікації стандарту. За даними галузевої асоціації, у список із чотирьох десятків новинок входять карти пам’яті, фотокамери, відеокамери, телевізори, електронні книги, пристрої для читання й запису карт пам’яті.

Представлено й найбільш швидкісні носії, що відповідають недавно прийнятим специфікаціям Ultra High Speed (UHS) UHS-I і UHS Speed Class. Технологія UHS-I, властива винятково SDXC і SDHC, забезпечує максимальну швидкість 104 МБ/с.

Залишити відповідь

Top