Ти тут
Головна > Новини > Penguin Reader і Bone Reader II – пінгвін і цукрова кісточка для роботи з картами пам’яті

Penguin Reader і Bone Reader II – пінгвін і цукрова кісточка для роботи з картами пам’яті

Не завжди дизайнери пристроїв для читання й запису карт дотримуються строгих форм. Прикладом більше вільного підходу можна вважати компактні пристрої, що одночасно можуть відігравати роль забавних аксесуарів для мобільних пристроїв.

Показані на ілюстраціях пристрої стилізовані під пінгвіна й цукрову кісточку. Вони зручно кріпляться до мобільного телефону або брелоку для ключів за допомогою спеціального шнурка.

Новинки сумісні з картами пам’яті форматів microSD (TransFlash) і Memory Stick M2 і вставляються безпосередньо в порт USB без додаткових проводів. Корпуса пристроїв мають покриття із силіконової гуми й легко миються. Світлодіодний індикатор дозволяє довідатися, коли виконується читання або запис даних, допомагаючи запобігти передчасному відключенню пристрою від порту USB.

blank

Пристрою Penguin Reader у формі пінгвінів випускаються в рожевій, чорній і зеленій квітках. При габаритах 20 x 40 x 30 мм вони важать 12,4 р. «Кісточка» Bone Reader II розмірами 22 x 41 x 10 мм важить 5,4 г. Вона запропонована в білій, рожевій і чорній квітках.

blank

Рекомендована вартість новинок на укріїнському ринку, де вони вже надійшли в продаж, становить 67 грн.

Джерело: Fruitshop International

Залишити відповідь

Top