Ти тут
Головна > Новини > Samsung почала масовий випуск корпоративних SSD з флеш-пам’яттю типу SLC NAND

Samsung почала масовий випуск корпоративних SSD з флеш-пам’яттю типу SLC NAND

Про початок масового виробництва твердотільних накопичувачів об’ємами 100 і 200 ГБ, націлених на використання в корпоративних системах, заявила корпорація Samsung Electronics. Відмінною особливістю новинок є застосування флеш-пам’яті типу SLC NAND, виробленої по 40-нанометрового техпроцесу. Виробник не говорить про модель використовуваного контролера, але заявлені швидкісні показники достатньо високі: 260 і 245 МБ / с для послідовного читання і запису відповідно.

Продуктивність операцій введення виведення (IOPS) при читанні досягає відмітки в 47000, при записі – 29000 IOPS. Порівнюючи ці показники з жорстким диском з частотою обертання шпінделя 15000 об / хв, який виконує близько 350 IOPS (дані надані Samsung), корпорація робить висновок про значну перевагу своїх нових рішень над традиційними HDD.

Також йдеться про 30-процентному перевагу масивів SSD над аналогічними за обсягом масивами жорстких дисків в плані споживання енергії. Твердотільні накопичувачі виконані у формфакторі 3,5 дюйма і оснащені інтерфейсом SATA II, про ціну представлених новинок даних немає.

Джерело: Samsung Semiconductor

Залишити відповідь

Top