Ти тут
Головна > Новини > Що спільного між океанськими китами і твердотільними накопичувачами? Iomega External SSD Flash Drive

Що спільного між океанськими китами і твердотільними накопичувачами? Iomega External SSD Flash Drive

Деякі вчені вважають, що в процесі своєї еволюції кити пройшли два етапи: предки сучасних водоплавних гігантів вибиралися на сушу, щоб залишити потомство, але надалі необхідність у таких діях відпала і кити стали проводити все своє життя в океанській безодні. Сучасні накопичувачі на базі флеш-пам’яті теж схильні до впливу правила «все повертається на круги своя»: «флешку» з інтерфейсом USB обсягом у кілька десятків мегабайт і сміхотворними швидкостями через багато років еволюціонували в стрімкі внутрішні SSD з інтерфейсом SATA і ємностями в сотні гігабайт. Зовнішні інтерфейси теж не стояли на місці у своєму розвитку, виявилося, що малопридатні для застосування в SSD інтерфейс USB 2.0 отримав вельми моторного наступника і що використання USB в твердотільних накопичувачах знову актуально.

Цим скористалася Iomega, представивши вчора зовнішній SSD з інтерфейсом USB 3.0. Невеликий розмір Iomega External SSD Flash Drive (формфактор 1,8 дюйма, габарити 110 х 69 х 9 мм) не погіршив його об’єм: доступні три моделі в ємностях 64, 128 і 256 ГБ. Продуктивність теж на висоті – швидкості читання і запису досягають 191 і 130 МБ / с відповідно, використовується пам’ять типу MLC. Міцний алюмінієвий корпус може захистити електроніку від падіння з триметрової висоти.

Підтримується апаратне шифрування за алгоритмом AES з ключем довжиною 256 біт. Харчування та передача даних здійснюються по одному кабелю, для ПК і ноутбуків з інтерфейсом USB другої ревізії Iomega пропонує докупити адаптери, реалізують підтримку USB 3.0. У комплекті з Iomega External SSD Flash Drive поставляються утиліти для резервного копіювання Iomega QuikProtect, v.Clone і Roxio Retrospect Express, надається річна підписка на антивірусне ПЗ компанії Trend Micro. Новинки забезпечуються трирічною гарантією, ціни SSD об’ємами 64, 128 і 256 ГБ рівні $ 262, $ 467 і $ 900 відповідно.

Джерело: Iomega

Залишити відповідь

Top