Ти тут
Головна > Новини > Нова фабрика дозволить OCZ Technology задовольнити попит на SSD

Нова фабрика дозволить OCZ Technology задовольнити попит на SSD

Зростаючий попит на твердотільні накопичувачі підштовхнув OCZ Technology Group до вельми очевидного вирішення даної проблеми – відкриття нової фабрики. Запуск конвеєра нового підприємства, розташованого в Тайпеї (Тайвань), запланований на 25 жовтня.

«Прибуток від продажів SSD постійно зростає, тому ми вирішили відкрити ще одну фабрику – в Тайвані, – повідомив в офіційному зверненні генеральний директор OCZ Technology Group Райан Петерсон (Ryan Petersen). – Запуск нового підприємства площею майже 2000 кв.м. – Наша відповідь на збільшений попит на твердотільні накопичувачі з боку наших партнерів ».

У якості підтвердження цих слів OCZ наводить статистику: якщо у першому кварталі продажі SSD становили приблизно 15 000 в місяць, то вже за один тільки серпень було реалізовано 54 000 твердотільних накопичувачів. Що ж стосується нової фабрики, то, за підрахунками самої OCZ, на ній будуть збирати по 50 000 SSD на місяць, за рахунок чого сумарний місячний випуск твердотільних накопичувачів компанії збільшиться до 140 000 штук.

Джерело: OCZ Technology

Залишити відповідь

Top