Ти тут
Головна > Новини > EDGE Tech випустила зовнішні накопичувачі і карти розширення з портами SuperSpeed ​​USB

EDGE Tech випустила зовнішні накопичувачі і карти розширення з портами SuperSpeed ​​USB

Під маркою EDGE Tech побачила світ лінійка продуктів з підтримкою SuperSpeed ​​USB (USB 3.0). У компанію новинок входять зовнішні жорсткі диски DiskGO а також карти розширення для настільних і мобільних систем.

Накопичувачі DiskGO доступні у двох варіантах типорозміру: мініатюрному Portable, який сподобається мобільним користувачам, і більшому External, розрахованому на тих, хто використовує зовнішній HDD спільно з настільним ПК. Накопичувачі першого типу отримують живлення від порту USB, а їх максимальний обсяг дорівнює 750 ГБ. Накопичувачі другого типу комплектуються блоком харчування і мають максимальний обсяг 2 ТБ. У онлайновому магазині компанії моделі максимального обсягу оцінені в $ 175 і $ 200 відповідно.

Завдяки зворотної сумісності інтерфейсу USB 3.0, накопичувачі DiskGO можна підключати до комп’ютерів мають тільки порти USB 2.0. Звичайно, швидкість в цьому випадку будуть обмежена. Щоб розкрити потенціал SuperSpeed ​​USB на системах, не оснащених портами нового покоління, можна використовувати карти розширення, запропоновані EDGE Tech.

Карта SuperSpeed ​​USB 3.0 Laptop ExpressCard додає один порт USB 3.0 в конфігурацію ноутбука зі слотом ExpressCard, а карта SuperSpeed ​​USB 3.0 Desktop PCI Express Card – два таких порту в настільний ПК зі слотом PCI Express. Стоять карти однаково – по $ 30 кожна.

Джерело: EDGE Tech

Залишити відповідь

Top