Ти тут
Головна > Новини > Apricorn збільшила обсяг захищених накопичувачів Aegis Padlock до 750 ГБ

Apricorn збільшила обсяг захищених накопичувачів Aegis Padlock до 750 ГБ

Apricorn поповнила сімейство захищених жорстких дисків Aegis Padlock двома моделями об’ємом 750 ГБ, які відрізняються лише ступенем захисту: обидва забезпечують шифрування інформації за алгоритмом AES, але один – з довжиною ключа 128 біт, а інший – з довжиною ключа 256 біт.

Обидва накопичувача оснащені водонепроникною клавіатурою для введення PIN-коду, що відкриває доступ до даних, жорстким диском з 8 МБ кеш-пам’яті і швидкістю обертання шпінделя 5400 об / хв, портом інтерфейсу USB 2.0 для підключення до комп’ютера і вбудованим кабелем USB. Міцний корпус Aegis Padlock доповнюється системою кріплення HDD в 16 точках, що робить його більш стійким при падіннях. Слід відзначити також наявність функції самознищення даних Brute Force Self Destruct, яка активується автоматично при спробі багаторазового підбору PIN-коду.

Новинки вже надійшли в роздрібний продаж. Вартість Aegis Padlock з ключем довжиною 128 біт – $ 179, з ключем довжиною 256 біт – $ 199. Обидва пристрої забезпечуються трирічною гарантією виробника.

Джерело: Apricorn

Залишити відповідь

Top