Ти тут
Головна > Новини > У нових SSD Walton Chaintech задіяні контролери Indilinx і SandForce

У нових SSD Walton Chaintech задіяні контролери Indilinx і SandForce

Walton Chaintech підготувала велике оновлення сімейства SSD APOGΣΣ трьома новими лінійками: флагманської A-Series, за якою слідують C-Series і L-Series. Серед спільних рис для всіх представників твердотільного тріо варто назвати формфактор 2,5 дюйма, укупі із застосуванням інтерфейсу SATA II і флеш-пам’яті Intel типу MLC.

Серія APOGΣΣ A може похвалитися високими швидкостями читання і запису: 285 і 275 МБ / с відповідно, при операціях випадкового запису блоків розміром 4 КБ продуктивність досягає позначки 50000 IOPS. Таких високих показників вдалося досягти завдяки застосуванню контролера SandForce. Обсяги накопичувачів APOGΣΣ A варіюються в діапазоні 60-120 ГБ.

У менш дорогою лінійці Chaintech APOGΣΣ C знайшли застосування контролери Indilinx Barefoot, потокові операції читання і записи здійснюються на швидкостях 250 і 180 МБ / с відповідно. Максимальний обсяг аналогічний флагманської серії, мінімальний зменшився до 30 ГБ. Ці SSD оснащені буфером динамічної пам’яті ємністю 64 МБ.

blank

Основною перевагою накопичувачів APOGΣΣ L є мале енергоспоживання, в робочому режимі не перевищує 1 Вт (проти двох Ват у старших моделей). Обсяги аналогічні побратимам із серії APOGΣΣ C, як і раніше використовується контролер Indilinx, але мінімальна продуктивність знизилася: в операціях потокового читання і запису вона становить 125 і 70 МБ / с відповідно.

Габарити накопичувачів однакові: 99,8 х 69,63 х 9,3 мм, всі вони підтримують команду TRIM. Про ціну і терміни доступності на російських просторах Walton Chaintech не сказала жодного слова.

Джерело: Walton Chaintech

Залишити відповідь

Top