Ти тут
Головна > Новини > До кінця року модуль пам’яті DDR3 об’ємом 2 ГБ буде коштувати $ 20?

До кінця року модуль пам’яті DDR3 об’ємом 2 ГБ буде коштувати $ 20?

Обмовимося відразу, що мова йде про контрактних цінах, за якими закуповують пам’ять виробники, що працюють на умовах OEM. Оцінку, згідно з якою до кінця року ціни на модулі пам’яті DDR3 об’ємом 2 ГБ знизяться до $ 20, джерело наводить з посиланням на виробників пам’яті типу DRAM.

Зниження цін обумовлене зменшенням попиту. Якщо найбільш широко використовувані модулі оперативної пам’яті зазначеного обсягу подешевшають до $ 20, це буде означати, що ціна одного чіпа DDR3 підійде занадто близько до «точки розриву »(в залежності від використовуваного техпроцесу, вона знаходиться на рівні від $ 1,30 для чіпа щільністю 1 Гбіт до $ 1,50 для чіпа щільністю 2 Гбіт), за якої виробництво для тайваньських постачальників стає збитковим.

У кінці минулого місяця середня ціна чіпа DDR3 щільністю 1 Гбіт склала $ 1,53, а нижня відмітка опустилася до $ 1,50. Модулі об’ємом 2 ГБ подешевшали на 10-15%, до $ 26-27.

Навіть якщо модулі DDR3 впадуть в ціні до $ 25, ще буде залишатися місце для зниження, прокоментував ситуацію представник Nanya Technology. Набагато більше турбує виробників зменшення попиту.

Джерело: DigiTimes

Залишити відповідь

Top