Ти тут
Головна > Новини > Active Media Products стилізує «флешку» під патрон 50 калібру

Active Media Products стилізує «флешку» під патрон 50 калібру

Сувеніри у вигляді боєприпасів популярні в середовищі людей, що люблять підкреслити свою причетність до військової служби. Але не тільки. Так що новинка, опис якої з’явилося на сайті Active Media Products, може зацікавити досить широке коло споживачів.

Мова йде про флеш-накопичувачі Gold Bullet USB Drive з корпусом у формі патрона 50 калібру (точніше кажучи, калібру .50 або 0,5 дюйма, що відповідає калібру 12,7 мм в прийнятій у нас системі). Такий калібр мають кулемети і деякі снайперські гвинтівки.

Подібність Gold Bullet USB Drive з патроном посилюється за рахунок використання металу як матеріалу корпусу. Попутно вирішується завдання захисту електроніки від механічних впливів. Крім того, конструкція є водонепроникною. Довжина «патрона»дорівнює 76 мм, діаметр в самій товстій частині – 16 мм.

Для підключення до ПК використовується інтерфейс USB 2.0. Модифікація R4G-BULLET1 має об’єм 4 Гб, R8G-BULLET1 – 8 ГБ. Коштують вони 12,45 і 22,95 долара відповідно. У комплект входить кільце і карабін, які перетворюють накопичувач в брелок.

Джерело: Active Media Products

Залишити відповідь

Top