Ти тут
Головна > Новини > Elpida скорочує випуск пам’яті DRAM на 26%

Elpida скорочує випуск пам’яті DRAM на 26%

Компанія Elpida Memory вперше за два останні роки прийняла рішення скоротити випуск мікросхем пам’яті. Це дасть основним конкурентам японської компанії, південнокорейським Samsung Electronics і Hynix Semiconductor, можливість збільшити належні їм частки ринку.

Рішення Elpida зменшити, починаючи з поточного місяця, обсяг випуску на чверть може призвести до підвищення цін, що постійно знижуються останнім часом.

Причиною зниження цін є падіння попиту, у свою чергу викликане зниженням інтересу до готових ПК. За останні півроку ціни на DRAM впали більш ніж на 40%.

Надії на виправлення ситуації пов’язані з освоєнням нових техпроцесів, які дозволять знизити собівартість виробництва. Це змушує виробників інвестувати у розробку технології. Як стало відомо, Elpida розширює співробітництво в цій галузі з Intermolecula.

На думку представника Elpida, поліпшення настане у квітні-червні наступного року, коли зросте попит на смартфони і планшети. У цих пристроях використовується пам’ять Mobile DRAM, розвитку якої Elpida приділяє велику увагу.

Джерело: Reuters

Залишити відповідь

Top