Ти тут
Головна > Новини > Greenliant переводить SSD NANDrive на інтерфейс SATA, збільшуючи ємність в чотири рази

Greenliant переводить SSD NANDrive на інтерфейс SATA, збільшуючи ємність в чотири рази

Твердотільні накопичувачі SST NANDrive потрапляли в нашу новинну лінійку задовго до початку масового розповсюдження SSD в споживчому сегменті ринку. У травні цього року SST продала всі пов’язані з лінійкою NANDrive активи компанії Greenliant, заснованої колишнім генеральним директором SST. Новий власник вирішив не відкладати придбані рішення на дальню полицю, доказом цього служить анонс накопичувачів NANDrive GLS85LS, перших в сімействі, оснащених інтерфейсом SATA.

Відмінною рисою всіх представників лінійки є інтеграція флеш-пам’яті і контролера в загальний корпус типу BGA, що має розміри 14 x 24 x 1,85 мм. Таке рішення дозволяє спростити інтеграцію NANDrive на системні плати різних пристроїв, будь то промислова автоматика, вмонтовані системи, телевізійні приставки, медичне обладнання і т.д.

Зараз Greenliant постачає зразки новинок, призначені для комерційного застосування, індустріальні екземпляри, які розраховані на більш широкий температурний діапазон, будуть представлені пізніше. У процесі роботи накопичувачі споживають близько 500 мВт, в режимі глибокого сну показник знижується до 10 мВт. SSD NANDrive GLS85LS доступні в обсягах 2, 4, 8, 16, 32 і 64 ГБ, що також є рекордом для попередників максимальною ємністю 16 ГБ. Підтримуються алгоритми контролю над зносом.

Джерело: Greenliant

Залишити відповідь

Top