Ти тут
Головна > Новини > SanDisk, Nikon і Sony запропонували новий формат карт пам’яті

SanDisk, Nikon і Sony запропонували новий формат карт пам’яті

Корпорації SanDisk, Nikon і Sony оголосили про спільну розробку набору специфікацій карт пам’яті, відповідних майбутнім вимогам з боку професійної фотографії та відеозйомки. Партнери представили свою розробку на розгляд в галузеву організацію CompactFlash Association, що відає питаннями стандартизації в цій області, з наміром стандартизувати новий формат.

Згадані вище зростаючі вимоги з боку професійної фотографії та відеозйомки у форматі високої чіткості викликають потребу у швидкодіючих носіях великого обсягу. Запропоновані SanDisk, Nikon і Sony специфікації визначають карти пам’яті, що перевершують по продуктивності і обсягом карти, що випускаються в даний час. Будучи прийнятий, новий формат, на думку його розробників, «відкриє нові надихаючі можливості на ринках професійної фотозйомки і відеозйомки».

Розробники виходили з можливостей інтерфейсу PCI Express. У результаті, максимальна швидкість передачі даних, передбачена в запропонованих специфікаціях, дорівнює 500 МБ / с. Такий показник не може бути досягнутий інтерфейсом Parallel ATA (PATA), використання якого закріплено в специфікації CompactFlash. Ревізія CF6.0, затверджена в поточному місяці, пропонує максимальну швидкість 167 МБ / с. Підвищення швидкодії, зокрема, дозволить вести серійну зйомку з високою швидкістю і скоротить час перенесення відзнятого матеріалу на ПК. Справедливості заради слід нагадати, що навесні 2008 року була розроблена специфікація CFast, відповідна картками CompactFlash з інтерфейсом SATA (Serial ATA), що характеризується максимальною пропускною здатністю 3 Гбіт / с, але широкого поширення ці носії поки не отримали.

Що стосується обсягу, специфікації передбачають теоретичну можливість створення носія обсягом понад 2 ТБ.

Не залишили розробники осторонь і питання енергоспоживання – як стверджується, нові карти будуть економніше витрачати заряд батарей камери.

За розміром нові карти будуть нагадувати карти CompactFlash.

Джерело: SanDisk

Залишити відповідь

Top