Ти тут
Головна > Новини > Накопичувач Verbatim Store ‘n’ Go Mac сумісний з системою резервування Time Machine «з коробки»

Накопичувач Verbatim Store ‘n’ Go Mac сумісний з системою резервування Time Machine «з коробки»

Компанія Verbatim вирішила звернути на себе увагу шанувальників продукції Apple дуже простим способом – випустити нові переносні HDD Store ‘n’ Go Mac в двох варіантах колірного оформлення, чорному і білому, останній і має символізувати спорідненість новинок іншим «яблучним» пристроям.

У цілому, Verbatim Store ‘n’ Go Mac за характеристиками не поступається іншим подібним носіям, він оснащений продуктивними інтерфейсами USB 3.0 або FireWire 800 на вибір користувача, також доступні універсальні модифікації з двома портами. Жорсткий диск ємністю 500 ГБ вже надходить у продаж, при швидкості обертання 5400 об / хв ємність кеш-пам’яті стартує з позначки 8 МБ, габарити рівні 131 x 80 x 20 мм при масі 210 г. Також у першому кварталі світ побачить версія об’ємом 1 ТБ , її специфікації на даний момент недоступні.

Крім забарвлення і слова «Mac» в назві на цільову аудиторію новинок натякає файлова система – HFS +, що дозволяє використовувати накопичувач для резервування даних за допомогою Time Machine прямо «з коробки». Природно, це не заважає використовувати Store ‘n’ Go Mac з іншими ОС. Комплектне ПО Green Button дозволяє зупиняти шпиндель жорсткого диска в разі простою для економії електроенергії. Офіційних даних про ціну Verbatim Store ‘n’ Go Mac поки не надходило.

Джерело: Verbatim

Залишити відповідь

Top