Ти тут
Головна > Новини > Новаторська конструкція «флешки» Patriot Supersonic дозволила помітно збільшити швидкість

Новаторська конструкція «флешки» Patriot Supersonic дозволила помітно збільшити швидкість

Вчора компанія Patriot анонсувала випуск «флешок» Supersonic з інтерфейсом USB 3.0. Назва новинки вже натякає нам на високі швидкості потокових операцій читання і запису – 100 і 70 МБ / с відповідно.

Таких результатів вдалося досягти завдяки зміні конструкції: з традиційної схеми «флеш-пам’ять → контролер флеш-пам’яті → міст → контролер USB» був прибраний за непотрібністю міст, що знижує накладні витрати при передачі даних, а контролери пам’яті і інтерфейсу USB 3.0 знаходяться в одній мікросхемі, деталей про яку Patriot не повідомляє. Судячи за наявними у нас даними, використовується розробка компанії VIA Labs, чотирьохканальний контролер VL750.

Такий хід крім поліпшення експлуатаційних характеристик, здатний зменшити габарити друкованої плати і привести до спрощення розводки без шкоди для продуктивності. Інакше кажучи – «чим менше ланок у ланцюзі, тим складніше її розірвати». Носії Patriot Supersonic одягнені в алюмінієві корпуси і мають обсяги 32 і 64 ГБ, поставки новинок повинні початися в першому кварталі.

Джерело: Patriot

Залишити відповідь

Top