Ти тут
Головна > Новини > sWaP Rebel: гібрид наручних годинників, телефону і «флешку»

sWaP Rebel: гібрид наручних годинників, телефону і «флешку»

Назву компанії sWaP утворено з словосполучення smart Watch and Phone («розумні годинник і телефон»). Новинка, представлена ​​компанією в цьому місяці, цілком потрапляє під таке визначення. Принаймні, в ній точно поєднуються функції годинника і телефону. Причому, як видно на ілюстраціях, це не годинник, вбудований в телефон, а зовсім навіть навпаки. Модель отримала позначення sWaP Rebel.

Пристрій оснащений кольоровим рідкокристалічним дисплеєм розміром 1,46 дюйма, поєднаним із сенсорною панеллю. У комплект входить мініатюрне перо.

Як телефон sWaP Rebel працює в мережах GSM 850, 900, 1800, 1900 МГц, забезпечуючи голосовий зв’язок, обмін SMS та MMS. Пристрій може відтворювати записи у форматах MIDI, WAV, AAC, MP3, 3GP і MPEG-4. Є FM-тюнер і диктофон. Вбудована камера підходить для фотозйомки та відеозапису.

blank

Годинники (по суті, мініатюрний комп’ютер) оснащені 128 МБ вбудованої флеш-пам’яті, доступної користувачеві. Ще 32 МБ має в своєму розпорядженні ОС. Розширити пам’ять можна за допомогою картки формату micro SD. У комплект включена картка об’ємом 2 ГБ, максимальний підтримуваний об’єм дорівнює 8 ГБ.

Для підключення до ПК можна використовувати інтерфейси USB 2.0 і Bluetooth 2.0. Підтримка Bluetooth A2DP дозволяє прослуховувати записи за допомогою стереофонічної гарнітури. У корпусі пристрою встановлений гучномовець і мікрофон для гучного зв’язку. Годинник-телефон випускаються в декількох яскравих варіантах оформлення. Серед мов інтерфейсу є російська.

blank

Габарити  205,0 x 46,5 x 17,5 мм, а їх маса приблизно дорівнює 65 г. На одній зарядці батареї пристрій у режимі розмови здатний пропрацювати 130-160 хвилин, в режимі очікування – 85 годин.

Ціна новинки в онлайнових магазинах приблизно дорівнює $ 300.

Джерело: sWaP

Залишити відповідь

Top