Ти тут
Головна > Новини > Стандартом для флеш-пам’яті JEDEC UFS буде закріплена швидкість 300 МБ / с

Стандартом для флеш-пам’яті JEDEC UFS буде закріплена швидкість 300 МБ / с

Галузева організація JEDEC Solid State Technology Association, зайнята виробленням стандартів у галузі мікроелектроніки, оголосила про «просування до публікації» стандарту флеш-пам’яті нового покоління Universal Flash Storage (UFS). Розробка стандарту буде завершена протягом найближчих трьох місяців, упевнені в JEDEC.

Потреба в новому стандарті викликана тим, що існуючі стандарти скоро не зможуть задовольняти зростаючим вимогам, обумовленим «вибухом додатків для мобільних пристроїв, що інтенсивно працюють з даними».

З урахуванням того, що підвищення швидкості залишається одним з постійних вимог до флеш-пам’яті, розробники UFS заклали в базові специфікації швидкість 300 МБ / с і підтримку черги команд, що має підняти швидкість читання і запису з довільним доступом.

Як стверджується, UFS забезпечить підвищення продуктивності при збереженні малого енергоспоживання.

Основою стандарту стане послідовний інтерфейс, що забезпечує передачу зі швидкістю до 2,9 Гбіт / с, що передбачає в майбутньому можливість збільшення швидкості до 5,8 Гбіт / с. Висока енергетична ефективність буде забезпечена низьким рівнем енергоспоживання в активному режимі і майже нульовим енергоспоживанням в режимі простою.

Розробку UFS, очолювану комітетом JEDEC, підтримали великі виробники споживчої електроніки і стільникових телефонів.

До речі, два тижні тому організація CompactFlash Association (CFA) оголосила про формування робочої групи з розробки карт пам’яті нового покоління. Поштовхом до цього послужила ініціатива компаній SanDisk, Nikon і Sony, спільно розробили набір специфікацій карт пам’яті, відповідних майбутнім вимогам з боку професійної фотографії та відеозйомки, і подали розробку на розгляд в CFA.

Джерело: JEDEC

Залишити відповідь

Top