Ти тут
Головна > Новини > Lexar Media першою випускає карту пам’яті SDXC об’ємом 128 ГБ

Lexar Media першою випускає карту пам’яті SDXC об’ємом 128 ГБ

Не так багато часу пройшло з моменту анонсу карт пам’яті Lexar Professional 133x SDHC об’ємом 16 і 32 ГБ, а компанія Lexar Media вже представляє носії цієї серії об’ємом 64 і 128 ГБ.

За словами виробника, картки Lexar Professional Secure Digital Extended Capacity (SDXC) підійдуть тим, хто має справу з відео високої чіткості у форматі 1080p та професійних фотографів, зацікавлених у швидких і ємних носіях. До речі, карта Lexar Professional 133x SDXC об’ємом 128 ГБ стала першою в світі картою SDXC такого обсягу.

Наявність маркування 133x вказує на гарантовану швидкість передачі не менше 20 МБ / с. У системі позначень, прийнятої асоціацією SD, карти відносяться до швидкісного класу Class 10.

Компанія надає на карти Lexar Professional SDXC обмежену довічну гарантію (примітка для тих, кого таке словосполучення ставить у глухий кут: слово «обмежена» означає певні обмеження, наприклад, гарантія не діє, якщо ви трісне по картці молотком або підпалите її, а «довічна» означає, що компанія має намір виконувати гарантійні зобов’язання протягом усього часу, поки випускаються дані картки).

Продажі новинок почнуться в поточному кварталі за рекомендованою ціною $ 400 і $ 700 за карту об’ємом 64 і 128 ГБ відповідно.

Джерело: Lexar Media

Залишити відповідь

Top