Ти тут
Головна > Новини > Victorinox Swiss Army покаже на виставці CES три новинки: Slim, Slim Duo і Secure SSD

Victorinox Swiss Army покаже на виставці CES три новинки: Slim, Slim Duo і Secure SSD

На виставці CES 2011 дебютують три продукти під маркою Victorinox, в яких вбудовані флеш-накопичувачі. Це вироби під назвами Victorinox Slim, Victorinox Slim Duo і Victorinox Secure SSD. Їх представить підрозділ Victorinox Swiss Army.

Два представники лінії Slim – Victorinox Slim і Victorinox Slim Duo – об’єднують флеш-накопичувачі з традиційним набором інструментів у формі складного ножа, що включає власне ножі, пилки для нігтів і ножиці. Вони захищені від дії води і ударів.

Новинки доступні в декількох колірних варіантах: червоному, синьому, оранжевому, рожевому, зеленому й сріблястому. Максимальний обсяг пам’яті Victorinox Slim дорівнює 64 ГБ, Victorinox Slim Duo – 128 ГБ.

Пристрій Victorinox Secure SSD компанія називає найменшим у світі твердотілим накопичувачем об’ємом 256 ГБ. До особливостей моделі Secure SSD, комплектуемой складним ножем, відноситься шифрування даних, наявність монохромного екрану з електронного паперу дозволом 96 x 48 пікселів з можливістю виведення користувальницького тесту, і висока швидкість роботи. Накопичувач оснащений інтерфейсами USB 2.0 і eSATA. У режимі читання швидкість досягає 100 МБ / с, в режимі запису – до 35 МБ / с (при підключенні до порту eSATA).

Джерело: Victorinox

Залишити відповідь

Top