Ти тут
Головна > Новини > Kingston Digital позначає свої плани в області USB 3.0

Kingston Digital позначає свої плани в області USB 3.0

Виставку CES 2011, що проходить на цьому тижні в Лас-Вегасі, компанія Kingston Digital використала не тільки як місце анонсу карт пам’яті SDHC UHS-I UltimateXX, але і для публікації планів щодо випуску продуктів з підтримкою USB 3.0.

«Дорожня карта» на 2011 рік включає розробку великої кількості продуктів, націлених на різні категорії споживачів. На думку Kingston, час USB 3.0 прийшло, про що свідчить зростаючий інтерес покупців.

Компанія була одним з перших виробників, що представили накопичувачі з інтерфейсом USB нового покоління – можна згадати моделі DataTraveler Ultimate 3.0 і HyperX MAX 3.0.

Ентузіастів і вимогливих користувачів Kingston обіцяє порадувати випуском найшвидшого (серед накопичувачів Kingston) накопичувача з інтерфейсом USB 3.0. Модель DataTraveler HyperX 3.0 стане флагманом лінійки, очоливши сімейство HyperXperience, до якого увійдуть SSD, USB-накопичувачі і карти пам’яті.

У вересні минулого року компанія Kingston випустила DataTraveler Ultimate 3.0 (DTU30) – флеш-накопичувач, в якому використовується міст, що зв’язує USB 3.0 і SATA. Поява однокристальних контролерів, які об’єднують USB 3.0 і SATA, спонукає Kingston випустити друге покоління DTU30. До нього увійдуть накопичувачі об’ємом 16, 32 і 64 ГБ. Передбачається, що застосування однокристальних контролерів дозволить поліпшити сумісність з USB 3.0, підвищити швидкість і знизити вартість DTU30.

На рубежі другого і третього кварталу Kingston розраховує випустити флеш-накопичувач початкового рівня. Націлений на масових споживачів, які приділяють велику увагу вартості, він буде сприяти популяризації USB 3.0, впевнені в компанії.

Джерело: Kingston

Залишити відповідь

Top