Ти тут
Головна > Новини > USB-диски Lexar Echo MX і ZX забезпечують автоматичне резервування даних

USB-диски Lexar Echo MX і ZX забезпечують автоматичне резервування даних

Компанія Lexar Media анонсувала рішення для автономного резервування даних під назвами Echo MX і ZX. На думку виробника, цільова аудиторія пристроїв, виконаних у форматі «флешок», – користувачі ноутбуків і нетбуків.

Накопичувачі серії Echo MX представлені версіями з об’ємом пам’яті 8, 16, 32, 64 і 128 ГБ. Їх відмітною особливістю є вбудований індикатор вільного місця, який наочно інформує користувача про доступному обсязі навіть не будучи підключеним до комп’ютера. Всі представники серії підтримують апаратне шифрування даних за алгоритмом AES з довжиною ключа 128 біт і поставляються з попередньо встановленим ПЗ Lexar Echo backup. Декларована виробником швидкість читання і запису накопичувача об’ємом 8 ГБ – 28 і 10 МБ / с відповідно. Швидкість читання даних в моделі об’ємом 128 ГБ – 30 МБ / с, запису – 17 МБ / с.

Накопичувачі Echo ZX позбавлені вбудованого індикатора, однак за рахунок цього вдалося досить істотно зменшити їх розмір. Зовні ці USB-диски більше нагадують сучасні приймачі сигналу в бездротових пристроях (наприклад, той же Logitech Unifying), ніж звичайні «флешки». За винятком індикатора, Lexar Echo ZX володіють тими ж можливостями, що і моделі попередньої серії: вони також підтримують апаратне шифрування і теж комплектуються фірмовим програмним забезпеченням. До цієї серії увійшли три моделі – обсягом 8, 16 і 32 ГБ. Швидкості читання й запису в молодшій становлять 28 і 10 МБ / с відповідно, у старших – 28 і 15 МБ / с відповідно.

Вартість «флешок» серії Echo MX коливається від $ 50 до $ 500, вартість накопичувачів модельного ряду Echo ZX – в межах від $ 50 до $ 140.

Джерело: Lexar Media

Залишити відповідь

Top