Ти тут
Головна > Новини > RunCore оснащує карту розширення ExpressCard/34 вбудованим SSD і портами USB 3.0

RunCore оснащує карту розширення ExpressCard/34 вбудованим SSD і портами USB 3.0

Китайська компанія RunCore відзначилася новим продуктом, який буде цікавий власникам ноутбуків. Новинка під назвою Pro IV Express Solid State Card (найменування по внутрішній номенклатурі – RCP-IV-R34XX-MC) оснащена вбудованим твердотілим накопичувачем об’ємом 32 або 64 ГБ, а також двома портами інтерфейсу USB 3.0.

SSD реалізується на основі пам’яті MLC NAND, заявлені послідовні швидкості читання і запису складають 110 і 80 МБ / с відповідно. Декларована розробниками продуктивність накопичувачів при виконанні операцій читання і запису з довільним доступом блоками по 4 КБ становить 1300 і 900 IOPS відповідно, час напрацювання на відмову – 2 000 000 годин. Цікаво, що один з портів USB виступає в ролі «інтерфейсу SSD», що дозволяє використовувати твердотільний накопичувач у ролі звичайного зовнішнього запам’ятовуючого пристрою, що підключається по USB 3.0.

Габаритні розміри RunCore Pro IV Express Solid State Card складають 116,5 x 34 x 4,8 мм, маса – менше 100 грамів. На жаль, про терміни появи у продажу карти розширення, а також і про її вартості, нічого не повідомляється.

Джерело: RunCore

Залишити відповідь

Top