Ти тут
Головна > Новини > Флеш-накопичувачі Kingston Digital DataTraveler 4000 і DataTraveler Vault – Privacy Managed підійдуть корпоративним споживачам

Флеш-накопичувачі Kingston Digital DataTraveler 4000 і DataTraveler Vault – Privacy Managed підійдуть корпоративним споживачам

Показані на ілюстрації флеш-накопичувачі Kingston Digital відрізняються від інших схожих виробів підвищеним ступенем захисту інформації.

Моделі DataTraveler 4000 і DataTraveler Vault – Privacy Managed (DTVPM), на думку виробника, добре підійдуть корпоративним споживачам, зацікавленим у обмеженні доступу до конфіденційної інформації. Не секрет, що змінні носії, зовнішні накопичувачі і мобільні комп’ютери є основними засобами витоку чуттєвих даних.

За словами Kingston Digital, до достоїнств DT4000 відноситься шифрування «військового рівня» – сертифікацію FIPS 140-2 Level 2 пройшов весь криптографічний модуль, а не тільки процесор шифрування, як це буває в інших схожих продуктах.

Сильною стороною моделі DTVPM є підтримка централізованого управління всією активністю. Серверне ПЗ BlockMaster SafeConsole дозволяє управляти паролями, станом пристрої, вести аудит файлів і обмежувати можливості користувача у відношенні того, файли якого типу можна записувати на «флешку». У майбутньому компанія обіцяє додати ці кошти і в DataTraveler 4000.

Джерело: Kingston Digital

Залишити відповідь

Top