Ти тут
Головна > Новини > Corsair почне використання 25-нанометровій флеш-пам’яті з SSD серії Force

Corsair почне використання 25-нанометровій флеш-пам’яті з SSD серії Force

Компанія Corsair має намір перейти на флеш-пам’ять типу MLC NAND, що виготовляється за 25-нанометровій технології. Першими накопичувачами на новій пам’яті стануть моделі F80A і F115 серії Force. Зараз у всіх SSD серії Force використовується 34-нанометровій пам’ять.

За даними внутрішнього тестування, виконаного Corsair за допомогою синтетичного тесту ATTO, моделі на 25-нанометровій пам’яті поступаються моделям на 34-нанометровій пам’яті 3-4% продуктивності. Така різниця буде непомітна в реальній експлуатації, впевнені в компанії.

Крім зменшення продуктивності, при переході до флеш-пам’яті, виготовленої за більш тонким нормам, зменшується обсяг накопичувача, доступний для користувача. Це викликано зменшенням числа циклів перезапису і, як наслідок, необхідністю резервування більшого числа осередків для підтримки терміну служби SSD на прийнятному рівні. Щоб не збивати з пантелику споживачів і не викликати їхнього невдоволення (як це зробила OCZ), Corsair буде позначати SSD на 25-нанометровій пам’яті літерою A, щоб відрізнити їх від схожих моделей на 34-нанометровій пам’яті. Більш того, Corsair буде вказувати реальний обсяг накопичувача. Зокрема, модель на 25-нанометровій пам’яті буде називатися F115, оскільки її обсяг дорівнює 115 Гб, а така ж точно модель на 34-нанометровій пам’яті – F120, оскільки її обсяг дорівнює 120 ГБ.

Постачання накопичувачів F80A і F115 об’ємом 80 і 115 ГБ почнуться до кінця місяця. Рекомендовані ціни цих виробів складуть $ 169 і $ 215. Для порівняння: накопичувачі F80 і F120 коштують $ 199 і $ 249 відповідно.

Всі накопичувачі Force мають типорозмір 2,5 дюйма. У них використовується контролер SandForce SF-1200 і інтерфейс SATA 3 Гбіт / с.

Джерело: Corsair

Залишити відповідь

Top