Ти тут
Головна > Новини > Mushkin поки не збирається переходити на 25-нанометрову флеш-пам’ять

Mushkin поки не збирається переходити на 25-нанометрову флеш-пам’ять

Враховуючи, що інші виробники твердотільних накопичувачів вже почали перехід на флеш-пам’ять, яка виготовляється за нормами 25 нм, компанія Mushkin вирішла прояснити свою позицію.

На думку Mushkin, прагнення скоріше перейти на 25-нанометрову пам’ять зрозуміло, оскільки це дозволяє знизити вартість SSD як для виробників, так і для покупців. Разом з тим, є причини, за якими в компанії вирішили поки продовжувати використовувати 34-нанометрову флеш-пам’ять.

Справа в тому, що пам’ять, виготовлена ​​за нормами 25 нм, відрізняється істотно меншою кількістю циклів перезапису. Це змушує резервувати більше пам’яті для службових цілей, щоб забезпечити прийнятний термін служби накопичувача.

На думку Mushkin, поки споживачі «не можуть насолодитися перевагами 25-нанометровій флеш-пам’яті через скорочення місткості накопичувачів». Тому компанія продовжить поставки SSD на 34-нанометровій пам’яті.
SSD Mushkin Callisto

Це не означає, що Mushkin ніколи не перейде на 25-нанометрову пам’ять. Компанія залишає за собою це право, коли такий перехід буде виправданий. При цьому виробник обіцяє простежити, щоб накопичувачі на 25-нанометровій пам’яті при покупці можна було легко відрізнити від накопичувачів на 34-нанометровій пам’яті.

Може, у розпорядженні Mushkin поки просто немає 25-нанометровій флеш-пам’яті?

Джерело: Mushkin

Залишити відповідь

Top