Ти тут
Головна > Новини > Нові карти пам’яті Panasonic SDHC UHS-I забезпечують швидкість запису до 80 МБ/с

Нові карти пам’яті Panasonic SDHC UHS-I забезпечують швидкість запису до 80 МБ/с

Збільшення дозволу датчиків зображення в сучасних камерах тягне за собою необхідність в нових, більш ємних накопичувачах. З іншого боку, висока швидкість серійної зйомки вимагає і високої швидкості запису. Відповідаючи на висунуті вимоги, компанія Panasonic анонсує нове покоління карт пам’яті SDHC, відповідних самому високошвидкісному класу UHS-I і стандарту SD 3.01.
Зовні Panasonic SDHC UHS-I складно відрізнити від карт попереднього покоління

Нові носії даних оснащені цілим рядом технологій, націлених на збереження даних. Зокрема, цим цілям служать: Super Intelligent Controller (SICS), що запобігає виникненню помилок у результаті раптового відключення живлення, Refresh Function, що продовжує термін зберігання даних у 10 разів і Smart Data Writing, що знижує ризик виникнення дефекту при інтенсивній запису великих обсягів інформації.

Panasonic адресує нові карти пам’яті із золотистою етикеткою власникам сучасних цифрових дзеркальних фотокамер: очевидно, вони зможуть оцінити не тільки великий обсяг накопичувачів (до 32 ГБ), а й високу швидкість – 95 МБ / с при читанні і 80 МБ / с при записі даних. Всього в рамках серії представлені три картки: RP-SDA08G (8 ГБ), RP-SDA16G (16 ГБ) і RP-SDA32G (32 ГБ). Поява новинок у продажу очікується в квітні.

Зазначимо, що попереднє покоління «золотих» карт пам’яті Panasonic SDHC UHS-I було випущено у вересні минулого року.

Джерело: Panasonic

Залишити відповідь

Top