Ти тут
Головна > Новини > На ринку пам’яті спостерігається затишшя

На ринку пам’яті спостерігається затишшя

На спотові ринки пам’яті типу DRAM і NAND прийшло затишшя, супроводжуване незначною зміною цін, свідчить статистика inSpectrum.

З огляду на сформовану в попередні періоди закономірність, ціни DRAM повинні були знижуватися швидше після закінчення вихідних, пов’язаних з святкуванням Нового року в Китаї. Однак цей ефект не позначився, в силу того, що виробники проявили велику дисципліну в поставках, ніж зазвичай, хоча на материковій частині Китаю все ще відчувається дефіцит робочої сили.

Багато учасників галузі сподіваються на зростання цін у березні, але частина постачальників все ще відвантажує в канали складські запаси DRAM, так що здійснення цих надій під загрозою.

Маркована мікросхема DDR3 щільністю 2 Гбіт коштувала $ 1,91. Такі ж мікросхеми без маркування подешевшали на 2%, до $ 1,54.

На ринку NAND, навпаки, ситуація трохи покращилась (з точки зору постачальників). Попит на чіпи MLC NAND збільшується під впливом інтересу до планшетах і електронних книг. Ціна чіпа MLC NAND щільністю 32 Гбіт дорівнює $ 5,32, TLC NAND тієї ж щільності – $ 4,05, що відповідає зростанню приблизно на 1%.

Джерело: inSpectrum

Залишити відповідь

Top