Ти тут
Головна > Новини > Verbatim пропонує використовувати «флешку» Store’n’Go USB Car Audio зберігання в автомобілях

Verbatim пропонує використовувати «флешку» Store’n’Go USB Car Audio зберігання в автомобілях

Компанія Verbatim представила мініатюрний флеш-накопичувач Verbatim Store’n’Go USB Car Audio зберігання, розроблений для автомобільних програвачів.

У наші дні для зберігання і програвання музичних файлів часто використовується формат МР3. Звукозапису в цьому форматі, розраховані на відтворення на автомобільних програвачах, оснащених інтерфейсом USB, зручно записувати на флеш-накопичувачі. Спеціально для автолюбителів Verbatim розробила накопичувач, який відмінно підходить для зазначеної мети, оскільки майже не виступає з роз’єму програвача, так що його неможливо випадково зачепити, пошкодивши сам накопичувач або роз’єм програвача. У той же час, обсяг пам’яті, рівного 8 ГБ, за підрахунками виробника, вистачає на 2000 звукових доріжок – більш ніж достатньо для будь-якої подорожі. Розміри накопичувача рівні 14,85 х 17,15 х 7,7 мм, маса – 2 р. З роз’єми USB устрій виступає всього на 5 мм.

Звичайно, Verbatim Store’n’Go USB Car Audio зберігання можна використовувати і як звичайний флеш-накопичувач. Починаючи з квітня, він буде доступний у російському роздробі за рекомендованою ціною 695 рублів.

Джерело: Verbatim

Залишити відповідь

Top