Ти тут
Головна > Новини > Землетрус в Японії стане причиною дефіциту флеш-пам’яті

Землетрус в Японії стане причиною дефіциту флеш-пам’яті

Підтверджуючи раніше прозвучала, джерело повідомляє, що галузеві спостерігачі пророкують виникнення дефіциту флеш-пам’яті типу NAND. Ця пам’ять широко використовується в смартфонах, планшетах і інших електронних пристроях.

Причиною побоювань стало жахливий землетрус і цунамі. Від руйнувань і перебоїв з електропостачанням постраждало підприємство другого за величиною в світі виробника флеш-пам’яті, компанії Toshiba.

Постійні читачі пам’ятають, як короткочасне відключення енергопостачання на фабриці Toshiba у грудні минулого року призвело до скорочення обсягу поставок флеш-пам’яті типу NAND в січні і лютому на 20%, що викликало підвищення цін.

Як стало відомо, 8 березня, за кілька днів до землетрусу, на фабриці Toshiba у Йоккаічі знову сталось короткочасне відключення електрики. За наявними оцінками, воно призвело до пошкодження до 48000 пластин. Втім, компанія поки не підтвердила, що інцидент мав місце.

Що стосується землетрусу, підприємство Toshiba постраждало незначно, впевнене джерело, оскільки воно знаходиться далеко від епіцентру. Разом з тим, компанія SanDisk, яка виступає партнером Toshiba по спільному підприємству, зайнятому випуском флеш-пам’яті, визнала, що належать СП потужності були на деякий час зупинені. В даний час робота відновлена.

На частку Toshiba припадає 35% світового виробництва пам’яті типу NAND. З огляду на це, наслідки для світового ринку флеш-пам’яті, пов’язані зі стихійним лихом, можуть виявитися значними. Замовниками японського виробника є Apple, SanDisk і інші компанії, які використовують у своїх продуктах флеш-пам’ять.

Джерело: DigiTimes

One thought on “Землетрус в Японії стане причиною дефіциту флеш-пам’яті

Залишити відповідь

Top