Ти тут
Головна > Новини > Cypress розширює асортимент енергонезалежній пам’яті nvSRAM з необмеженим числом циклів перезапису

Cypress розширює асортимент енергонезалежній пам’яті nvSRAM з необмеженим числом циклів перезапису

Компанія Cypress Semiconductor представила нові мікросхеми статичної енергонезалежної пам’яті з довільним доступом (non-volatile Static Random Access Memory, nvSRAM) з інтерфейсами I2C і SPI. Вони розраховані на роботу на частотах до 104 МГц (варіанти з SPI) і 3,4 МГц (I2C) та опціонально можуть містити інтегровані годинник реального часу, призначені для додавання міток часу до критичних даними під час запису.

У сімейство увійшли прилади щільністю 1 Мбіт, 512 Кбіт, 256 Кбіт і 64 Кбіт різних конфігурацій. Заявлений термін зберігання інформації – 20 років, кількість циклів читання і запису – необмежена.
Незалежна пам’ять Cypress nvSRAM

За словами виробника, нові мікросхеми, що характеризуються високою надійністю і продуктивністю, знайдуть застосування в таких областях, як «розумні» електронні лічильники, системи автоматизованого управління, автомобільна електроніка, сховища RAID, медичні прилади та комунікаційні системи.

Виготовляється нова пам’ять за технологією S8 (техпроцес SONOS – Silicon Oxide Nitride Oxide Silicon) з дотриманням норм 0,13 мкм. Мікросхеми випускаються в корпусах типу SOIC з 8 і 16 висновками. Зараз доступні ознайомлювальні зразки. Серійні поставки почнуться в квітні.

Джерело: Cypress

Залишити відповідь

Top