Ти тут
Головна > Новини > Контрактні ціни на флеш-пам’ять типу NAND в другій половині березня продовжували рости

Контрактні ціни на флеш-пам’ять типу NAND в другій половині березня продовжували рости

Друга половина поточного місяця ознаменувався продовженням зростання цін на флеш-пам’ять типу MLC NAND, стверджують галузеві джерела. Це пов’язане з очікуванням дефіциту, викликаним стихійним лихом у Японії, внаслідок якого скорочуються поставки кремнієвих пластин та інших матеріалів, необхідних для виробництва пам’яті.

Основні постачальники цієї продукції, розташовані в Японії, все ще не можуть відновити роботу в нормальному режимі. Так, компанія Shin-Etsu Handotai ще не запустила фабрику в Сіракава на півночі країни, де випускалися 12-дюймові пластини, що використовуються при виробництві чіпів пам’яті. Ще не названо навіть термін, коли підприємство знову запрацює.

За статистикою DRAMeXchange, середня контрактна ціна чіпа MLC NAND щільністю 32 Гбіт за два тижні зросла на 4,6%, до $ 5,92, а чіпи щільністю 64 Гбіт за цей час подорожчали на 3%, і тепер коштують $ 10,42. Чіпи щільністю 8 і 16 Гбіт у середньому коштують $ 3,40 і $ 3,74, що на 3% і 2,2% відповідно вище, ніж у першій половині місяця.

Джерело: DigiTimes

Залишити відповідь

Top