Ти тут
Головна > Новини > У накопичувачі G. Skill Phoenix EVO об’ємом 115 ГБ використовується флеш-пам’ять 20-нанометрового класу

У накопичувачі G. Skill Phoenix EVO об’ємом 115 ГБ використовується флеш-пам’ять 20-нанометрового класу

На сайті компанії G. Skill International з’явилася інформація про випуск твердотільного накопичувача серії Phoenix EVO, в якому використовується контролер SandForce SF-1222 і флеш-пам’ять типу NAND 20-нанометрового класу (тобто що випускається з дотриманням технологічних норм від 20 до 30 нм).

За даними компанії, накопичувач об’ємом 115 Гбайт демонструє максимальну швидкість в режимі читання 280 МБ / с, в режимі запису – 270 МБ / с. Пристрій типорозміру 2,5 дюйма оснащене інтерфейсом SATA 3 Гбіт / с.

Виробник відзначає, що перехід на пам’ять, що випускається за більш тонким нормам, зажадав зарезервувати більше місця під власні потреби накопичувача (резерв використовується для заміни осередків, що виходять з ладу в процесі експлуатації). Крім того, новий накопичувач поступається за продуктивністю моделям, в яких використовується пам’ять 30-нанометрового класу. Тим не менш, новинка є «чудовим вибором за критерієм економічної ефективності». Втім, ціну виробу компанія не вказує. У серії G. Skill Phoenix Pro, як і раніше, буде використовуватися пам’ять 30-нанометрового класу.

Джерело: G.Skill

Залишити відповідь

Top