Ти тут
Головна > Новини > Kingston Digital наділяє «флешку» DataTraveler 4000-M можливістю віддаленого адміністрування

Kingston Digital наділяє «флешку» DataTraveler 4000-M можливістю віддаленого адміністрування

Перший флеш-накопичувач з інтерфейсом USB, який отримав сертифікат FIPS, представила компанія Kingston Digital. Модель DataTraveler 4000-M Managed (DT4000-M) є модифікацією моделі DataTraveler 4000, що забезпечує можливість централізованого віддаленого адміністрування. У комплект входить відповідне серверне ПЗ SafeConsole.

Необхідність у таких рішеннях відчувають урядові організації та приватні компанії, зацікавлені у захисті конфіденційної інформації. За оцінками фахівців, витоку, в тому числі, пов’язані з крадіжками та втратами USB-накопичувачів ростуть. Іншим джерелом ризику є підключення до службового комп’ютера невідомого USB-накопичувача. Задачу частково вирішує шифрування інформації, але воно одночасно ускладнює роботу з накопичувачами, тому користувачі уникають його, якщо є така можливість.

До особливостей DT4000-M відноситься апаратне шифрування даних, надійність якого підтверджує наявність сертифіката FIPS 140-2 Level 2 на весь криптографічний модуль. Засоби централізованого аудиту та контролю доступу дозволяють боротися з втратою накопичувачів і регулювати їх використання. Користувачі отримують дружню платформу, в якій передбачені, наприклад, функції віддаленого скидання пароля і налаштування.

Після десяти невдалих спроб введення пароля пристрій блокується, а ключ шифрування знищується. Накопичувач має високий ступінь захисту від механічного пошкодження, включаючи спроби злому. Сталевий корпус з титановим покриттям є водонепроникним. Розміри накопичувача рівні 77,9 x 22 x 12,05 мм. Діапазон робочих температур лежить у межах 0-60 ° C.

Доступні накопичувачі об’ємом 2, 4, 8 і 16 ГБ вартістю $ 62, $ 74, $ 103 і $ 195 відповідно. Вони розраховані на підключення до порту USB 2.0. Максимальна швидкість запису дорівнює 10 МБ / с, читання – 18 МБ / с.

Джерело: Kingston Digital

Залишити відповідь

Top