Ти тут
Головна > Новини > Hitachi GST випускає зовнішні накопичувачі Touro Pro з функцією доступу до «хмари»

Hitachi GST випускає зовнішні накопичувачі Touro Pro з функцією доступу до «хмари»

Поки Hitachi Global Storage Technologies (Hitachi GST) ще не стала частиною Western Digital, вона продовжує випускати нові моделі накопичувачів під власною маркою. Сьогодні цей виробник порадував своїх шанувальників випуском лінійки зовнішніх накопичувачів Hitachi Touro.

До лінійки увійшли моделі Touro Mobile, Touro Mobile Pro, Touro Desk і Touro Desk Pro. Моделі Mobile побудовані на базі жорстких дисків типорозміру 2,5 дюйма, а моделі Desk – на базі дисків типорозміру 3,5 дюйма. Особливістю моделей зі словом у назві Pro є наявність інтерфейсу USB 3.0, тоді як дві інші моделі снащени інтерфейсом USB 2.0. Крім того, моделі Pro надають можливість резервування інформації в Глобальній мережі. За словами виробника, «персональне хмара» дозволяє отримати доступ до даних з будь-якого місця за допомогою планшета, смартфона, ноутбука або зовнішнього накопичувача. Кожен покупець отримує 3 ГБ місця безкоштовно. Збільшити обсяг до 250 ГБ можна, виплачуючи по $ 49 за кожен рік використання. При цьому користувач отримує безкоштовно програми для Apple iPhone і iPad, що забезпечують доступ до даних.

Пристрої Touro Mobile і Touro Mobile Pro в чорних глянсових корпусах вже почали надходити в продаж. У червні до них приєднаються моделі Touro Desk і Touro Desk Pro.

Ціна Touro Mobile об’ємом 320, 500 і 750 ГБ дорівнює $ 80, $ 100 і $ 120, Touro Mobile Pro об’ємом 500 і 750 ГБ – $ 110 і $ 130 відповідно.

Ціна Touro Desk обсягом 1, 2 і 3 ТБ дорівнює $ 100, $ 150 і $ 200, $ 130, Touro Desk Pro обсягом 1, 2 і 3 ТБ – $ 130, $ 180 і $ 230 відповідно.

Джерело: Hitachi GST

Залишити відповідь

Top