Ти тут
Головна > Новини > Kilopass пропонує більш швидку і дешеву заміну для флеш-пам’яті типу NOR

Kilopass пропонує більш швидку і дешеву заміну для флеш-пам’яті типу NOR

За повідомленням компанії Kilopass Technology, її фахівцям вдалося створити Перепрограмовану енергонезалежну пам’ять, розраховану на інтеграцію в логічні мікросхеми, що випускаються по 40-нанометровій технології CMOS.

Пам’ять, що отримала назву Itera, є першою і поки єдиною в своєму роді. Завдяки Itera, проектувальники однокристальних систем можуть відмовитися від використання зовнішньої постійної пам’яті з електричним стиранням (EEPROM) і флеш-пам’яті типу NOR. При цьому забезпечується виграш по вартості на 70%, а по продуктивності – в 24 рази. Відмова від використання зовнішньої пам’яті підвищує ступінь інтеграції, сприяючи зменшенню габаритів і енергоспоживання електронних пристроїв.

Основою Itera стала запатентована технологія, вже випробувана в інших продуктах Kilopass Technology. Інтеграція не вимагає додавання в стандартний техпроцес CMOS жодного нового етапу, відзначають розробники. Обсяг пам’яті може варіюватися в межах від 32 біт до 1 Мбіт, а кількість циклів перезапису, за даними компанії, так само 1024. Випускати нову пам’ять, починаючи з другого півріччя, зможуть компанії TSMC, GLOBALFOUNDRIES і UMC, використовуючи техпроцеси, засновані на застосуванні норм 40, 65 і 55 нм.

Джерело: Kilopass Technology

Залишити відповідь

Top