Ти тут
Головна > Новини > Орнамент на корпусі «флешки» Silicon Power Blaze B10 може міняти колір

Орнамент на корпусі «флешки» Silicon Power Blaze B10 може міняти колір

Усвідомлюючи, як сказано в офіційному прес-релізі, «прагнення користувачів до самовираження», компанія Silicon Power представила флеш-накопичувач Blaze B10 з орнаментом на корпусі, який змінює колір залежно від температури накопичувача під час роботи.

Поверхня корпусу захищена від подряпин і несприйнятлива до відбитків пальців. Вона прикрашена геометричним візерунком у футуристичному стилі, для нанесення якого використовуються термочутливі чорнило. Орнамент здатний змінювати колір від «турецького синього до палаючого червоного» в міру того, як змінюється температура накопичувача в процесі роботи. Протестувати ефект зміни кольору Blaze B10 дозволяє термочутлива наклейка на роздрібній упаковці накопичувача.

Накопичувач оснащений інтерфейсом USB 3.0. За даними компанії, швидкість читання даних досягає 70 МБ / с. Розміри пристрою рівні 72,4 x 17,4 x 10,0 мм, маса – 9,5 м. Передбачено випуск накопичувачів об’ємом 8, 16 і 32 ГБ. З сайту компанії можна безкоштовно завантажити ПО SP Widget, оснащене сім’ю функціями для захисту і резервного копіювання.

Джерело: Silicon Power

Залишити відповідь

Top