Ти тут
Головна > Новини > Team Group пропонує «флешки» серій SR1 і SR3 любителям спортивних автомобілів

Team Group пропонує «флешки» серій SR1 і SR3 любителям спортивних автомобілів

Після анонсу «флешок» для учашіхся, Team Group вирішила звернути свій погляд на цінителів спортивних автомобілів, представивши накопичувачі серій SR1 і SR3. Як говорить виробник, володіння таким пристроєм буде демонструвати прихильність власника до спорту і високих швидкостей, так що тепер у любителів фотографуватися на фоні дорогих автомобілів з’являється ще один шанс заявити про себе.

Накопичувачі Team Group SR1 цілком відповідають своєму позиціюванню, так як використовують інтерфейс USB 3.0 для передачі даних, що дозволило збільшити швидкості зчитування та запису до 54 і 30 МБ / с відповідно. Втім, це стосується лише модифікацій об’ємом 16 і 32 ГБ, а молодша модель (ємністю 8 ГБ) зменшує швидкість запису вдвічі. Порт USB оснащений зсувним механізмом, що захищає його від зовнішніх впливів.

Лінійка SR3 має аналогічний дизайн, але не дайте зовнішності ввести вас в оману! Порт USB 2.0 різко обмежує швидкість старших модифікацій (об’ємом 16 і 32 ГБ) до рівня 30 і 15 МБ / с при читанні і запису відповідно, а у молодших моделей (ємністю 4 і 8 ГБ) вона і того менше – 20 і 10 МБ / с відповідно. Слід визнати, що це непоганий рівень для накопичувачів з інтерфейсом USB 2.0.

Габарити новинок описуються виразом 67 х 22 х 13 мм, відзначимо, що Team Group забезпечує їх довічної гарантією.

Джерело: Team Group

Залишити відповідь

Top