Ти тут
Головна > Новини > PQI U281V: «флешка» з двоканальним контролером і інтерфейсом USB 3.0

PQI U281V: «флешка» з двоканальним контролером і інтерфейсом USB 3.0

Представлена ​​на початку цього місяця «флешка» PQI U819V приємно відрізнялася від своїх сестер з інтерфейсом USB 3.0 мініатюрними розмірами, поки нечасто зустрічаються в середовищі подібних накопичувачів. Сьогоднішня героїня, несуча індекс PQI U281V, компенсує збільшилися габарити зрослої максимальною ємністю, втім, про все по порядку.

Чорний «графітовий» корпус новинки має скошені краї й увінчаний стандартним ковпачком, без висувних механізмів та інших хитрощів. Всередині поміщений контролер, модель якого PQI не розкриває, зате відомо, що працює він у двоканальному режимі, завдяки чому максимальні швидкості читання і запису збільшилися до 70 і 30 МБ / с відповідно.

У серії будуть доступні накопичувачі об’ємом 8, 16, 32 і 64 ГБ, при габаритах 70,5 x 18,4 x 8,6 мм вони мають масу 9,5 р. Робочий температурний діапазон знаходиться в межах від -20 до 75 ° C . Ціна названа не була, але виробник запевняє, що зі збільшенням асортименту подібної продукції цінники в порівнянні з попереднім поколінням повинні ставати дедалі гуманнішими і гуманніше.

Джерело: PQI

Залишити відповідь

Top