Ти тут
Головна > Новини > SD-N256S/MC400 – перший твердотільний накопичувач Buffalo з інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с

SD-N256S/MC400 – перший твердотільний накопичувач Buffalo з інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с

Твердотільних накопичувачів з підтримкою сучасного інтерфейсу SATA 6 Гбіт / с останнім часом було анонсовано чимало, що не може не радувати рядового споживача. Втім, далеко не всі компанії моментально вхопилися за позитивну світову тенденцію і лише зараз починають оголошувати SSD, що відповідають специфікаціям SATA Revision 3.0. Типовий приклад – японська компанія Buffalo, тільки тепер представила свій перший SSD з підтримкою SATA 6 Гбіт / с.

Новинка називається SD-N256S/MC400 і має єдиний варіант виконання з 256 ГБ флеш-пам’яті типу MLC NAND. Об’єм кеш-пам’яті вироби становить 256 МБ. За даними виробника, пристрій демонструє швидкість читання на рівні 405 МБ / с. Про швидкість запису нічого не говориться, але вона повинна бути нижче.

Габаритні розміри пристрою – 101 х 70 х 9,5 мм, маса – 75 грамів. Накопичувач має типорозмір 2,5 дюйми, але в комплект постачання включений перехідник, що дозволяє встановити виріб у відсік типорозміру 3,5 дюйма. У продаж на домашньому ринку новинка повинна надійти до кінця травня за ціною близько $ 890.

Джерело: Buffalo

Залишити відповідь

Top