Ти тут
Головна > Новини > Виробники SSD впоралися з «контролерні проблемами»

Виробники SSD впоралися з «контролерні проблемами»

Не так давно повідомлялося, що деякі користувачі зіткнулися з проблемами в роботі новопридбаних твердотільних накопичувачів, побудованих на базі контролерів SandForce другого покоління. У кращому випадку продуктивність таких SSD знижувалася, в гіршому – пристрої зовсім не визначалися BIOS. Через десять днів після виявлення проблеми виробники, здається, впоралися з дефектом.

Найлегше відбулися користувачі твердотільних накопичувачів OCZ Vertex 3 та Agility третього довелося (або доведеться – компанія настійно рекомендує) оновити вбудоване програмне забезпечення до версії 2.08, після чого накопичувачі повинні позбутися недоліків і заробити на повну швидкість.

А от у випадку накопичувачів Corsair Force 3 об’ємом 120 ГБ одного поновлення прошивки виявилося мало: разом з дефектним мікропрограмним забезпеченням розробники виявили дефект в друкованій платі. Власне, тому і була оголошена відклична кампанія, бо одне лише оновлення ПО проблему не вирішувало.

Corsair, здається, впоралася з проблемою дефектних накопичувачів серії Force 3 об’ємом 120 ГБ

На даний момент SSD Corsair Force 3 об’ємом 120 ГБ знову надійшли у продаж.

Цікаво, що буквально сьогодні ще одна компанія, Crucial, випустила оновлене мікропрограмного забезпечення для своїх популярних SSD серії m4/C400. Приводом для цього стало зниження продуктивності (за рахунок появи пауз) у роботі накопичувачів з активованою функцією Link Power Management. Суть LPM полягає в зниженні енергоспоживання накопичувача в разі простою, при цьому може заощаджуватися від 0,5 до 1,5 Вт в залежності від типу SSD. Установка нової прошивки позбавляє m4/C400, побудованих, до речі, на базі контролера Marvell 88SS9174-BLD2, від провалів продуктивності.

Джерело: Corsair, OCZ, Crucial

Залишити відповідь

Top