Ти тут
Головна > Новини > Apacer Technology представляє п’яте покоління карт формату CompactFlash для промислового застосування

Apacer Technology представляє п’яте покоління карт формату CompactFlash для промислового застосування

Компанія Apacer Technology, що спеціалізується на випуску модулів пам’яті, твердотільних і портативних накопичувачів і карт пам’яті, представила п’яте покоління карт формату CompactFlash (CF) для промислового застосування.

Карта CF5 відповідає специфікаціям CFA 4.1. У ній застосований стандартний 50-контактний роз’єм і мікросхеми флеш-пам’яті типу SLC NAND. Доступні модифікації об’ємом від 128 МБ до 16 ГБ. Носій розрахований на роботу в розширеному діапазоні температур (від -40 ° C до 85 ° C). Він підтримує режими передачі даних аж до PIO-6, Multi-Word DMA-4 і Ultra DMA-5. Швидкість послідовного читання досягає 40 МБ / с, запису – 30 МБ / с. Карта підтримує 24-розрядний код виявлення і корекції помилок, функцію розподілу зносу і SMART (Self-Monitoring, Analysis, and Reporting Technology).

Виробник відзначає, що нові карти мають функцію захисту від запису. Вона дозволяє зробити дані доступними тільки читання за допомогою простого перемикача блокування, розташованого на нижній частині карти. Як стверджується, це робить карту «ідеальним рішенням для вбудованих пристроїв в таких областях як медицина, військова та автомобільна промисловість, ігрові програми».

Джерело: Apacer

Залишити відповідь

Top