Ти тут
Головна > Новини > Твердотільні накопичувачі Patriot Wildfire розвивають швидкість читання до 555 МБ / с

Твердотільні накопичувачі Patriot Wildfire розвивають швидкість читання до 555 МБ / с

Компанія Patriot Memory оголосила про випуск твердотільних накопичувачів серії Wildfire, анонсованих ще наприкінці лютого. Пристрої, в основу яких закладено контролери SandForce SF-2200, обіцяють порадувати ентузіастів своїм високим швидкодією.

Згідно з характеристиками, при послідовному доступі швидкість читання може досягати 555 МБ / с, а швидкість запису – 520 МБ / с. При виконанні операцій запису з довільним доступом блоками по 4 КБ продуктивність накопичувачів складає 85000 IOPS.

Спочатку накопичувачі будуть доступні у версіях об’ємом 120 і 240 ГБ, але надалі компанія має намір випустити і модель ємністю 480 ГБ. Для підключення до ПК використовується інтерфейс SATA 6 Гбіт / с. Важливим якістю є підтримка команди TRIM.

Виробник відзначає, що прошивка версії 3.1.9, що використовується в накопичувачах, позбавлена ​​проблем, які спіткали інші рішення на основі контролерів SandForce другого покоління.

У комплект поставки входить адаптер, що дозволяє встановити накопичувач типорозміру 2,5 дюйма в посадочне місце, розраховане на вінчестери типорозміру 3,5 дюйми.

Джерело: techPowerUp!

Залишити відповідь

Top