Ти тут
Головна > Новини > Intel знімає з виробництва SSD серії X25-E

Intel знімає з виробництва SSD серії X25-E

Компанія Intel проінформувала своїх партнерів про зняття з виробництва серії високопродуктивних твердотільних накопичувачів серії X25-E. В принципі, в цьому немає нічого дивного, адже у продажу вони – більше двох з половиною років, а на обрії вже і зовсім маячить нове покоління твердотілих накопичувачів для бізнес-сектору.

Офіційною датою припинення поставок SSD серії X25-E значиться 11 липня, а на зміну їй, орієнтовно – наприкінці липня – початку серпня поточного року, повинні прийти твердотільні накопичувачі серії 710 (кодове ім’я – Lyndoville). На відміну від SSD X25-E, де використовувалася пам’ять типу SLC NAND, вироблена по 50-нанометровим техпроцесу, в SSD Lyndoville буде застосовуватися 25-нанометровій пам’ять типу MLC.

Трохи пізніше, в третьому кварталі, Intel виведе на ринок ще одну серію твердотільних накопичувачів корпоративного класу – SSD 720 (Ramsdale). За попередньою інформацією, в її складі виявляться дві моделі 200 і 400 ГБ, оснащені 34-нанометровій флеш-пам’яттю SLC NAND.

Джерело: VR-Zone

Залишити відповідь

Top