Ти тут
Головна > Новини > USB-пристрій Applied Sensor Air Monitor дозволяє оцінити якість повітря

USB-пристрій Applied Sensor Air Monitor дозволяє оцінити якість повітря

Всіляких пристроїв з підключенням до порту USB створено немало, від звичних зовнішніх накопичувачів до безглуздих «комбайнів», від довершених дрібничок до незвичних, але потенційно корисних речей. Здавалося б — здивувати нічим. Та все ж продукт, створений фахівцями компанії Applied Sensor, здатний зайняти гідне місце у ряді оригінальних USB-пристроїв.

Річ у тому, що компанія AppliedSensor спеціалізується на датчиках наявності хімічних речовин в повітрі і модулях контролю якості повітря. До цієї категорії відноситься і новинка, що отримала назву Air Monitor.

Компактний модуль, що нагадує USB-накопичувач, аналізує наявність в повітрі шкідливих речовин і попереджає користувача про погіршення обстановки.

Сенсор виявляє присутність летючих органічних речовин,  до яких відносяться промислові відходи, дим, випаровування будівельних, обробних і миючих матеріалів. Як відомо, підвищений вміст таких речовин в повітрі може негативно позначитися на самопочутті і здоров’ї людини, продуктивності його праці.

Оперативно оцінити якість повітря допомагає світлодіодна індикація. Свічення зеленого світлодіода показує, що перевищення допустимої концентрації немає, жовтий колір говорить про те, що повітря забруднене, а червоний указує на високий ступінь забруднення.

Залишити відповідь

Top