Ти тут
Головна > Новини > Mach Xtreme MX-DS FUSION – недорогі SSD на базі контролерів SandForce другого покоління

Mach Xtreme MX-DS FUSION – недорогі SSD на базі контролерів SandForce другого покоління

Компанія Mach Xtreme продовжує розширення серії твердотільних накопичувачів MX-DS: до представлених менше тижня тому SSD MX-DS TURBO на цей раз приєдналися накопичувачі MX-DS FUSION. Новинки також побудовані на базі контролерів SandForce, але вже не першого, а другого покоління – SF-2281.

У новій лінійці всього дві моделі об’ємом 60 і 120 ГБ. Максимальна швидкість читання і запису першої становить 530 і 490 МБ / с відповідно, інший – 540 і 510 МБ / с відповідно. З точки зору інших специфікацій накопичувачі ідентичні: вони укладені в корпуси типорозміру 2,5 дюйма, використовують пам’ять MLC NAND, підключаються по інтерфейсу SATA 6 Гбіт / с і підтримують функцію TRIM. Заявлений виробником час напрацювання на відмову SSD – 2 000 000 годин, а продуктивність при читанні або запису з довільним доступом блоками розміром 4 КБ досягає 80000 IOPS.

Продажі MX-DS FUSION в Європі стартують 20 липня. Рекомендована вартість моделі об’ємом 60 ГБ – 89 євро, збільшення об’єму накопичувача в два рази спричиняє підвищення ціни на 70 євро.

Джерело: Mach Xtreme

Залишити відповідь

Top