Ти тут
Головна > Новини > У серію «флешок» Patriot SuperSonic Xpress USB 3.0 увійшли моделі об’ємом 8, 16 і 32 ГБ

У серію «флешок» Patriot SuperSonic Xpress USB 3.0 увійшли моделі об’ємом 8, 16 і 32 ГБ

Компанія Patriot Memory представила накопичувачі на базі флеш-пам’яті типу NAND, розраховані на підключення до порту USB, які отримали позначення Supersonic Xpress USB 3.0. У серію увійшли моделі об’ємом 8, 16 і 32 ГБ. Як нескладно здогадатися з позначення, нові «флешки» оснащені інтерфейсом USB нового покоління. Звичайно, за рахунок зворотньої сумісності USB 3.0 і USB 2.0 їх можна використовувати і з ПК, не мають портів USB 3.0. Природно, в цьому випадку не вдасться отримати максимальну швидкість передачі даних, на яку здатні накопичувачі.

Ця швидкість залежить від об’єму накопичувача. Модель Patriot Supersonic Xpress USB 3.0 об’ємом 32 ГБ в режимі читання здатна розвинути швидкість 60 МБ / с, в режимі запису – 25 МБ / с. Моделі об’ємом 8 і 16 ГБ демонструють показники 50 і 20 МБ / с в режимі читання і запису відповідно. Така швидкість обумовлена ​​застосуванням двоканального контролера пам’яті, уточнює виробник.

У конструкції Patriot Supersonic Xpress USB 3.0 звертає на себе увагу відсутність кришки, що прикриває роз’єм інтерфейсу. Замість цього роз’єм зроблено висувним.

Даних про ціну немає, зате відомо, що накопичувачі Patriot Supersonic Xpress USB 3.0 з’являться на ринку до кінця місяця, і на них буде поширюватися дворічна гарантія.

Джерело: Patriot

Залишити відповідь

Top