Ти тут
Головна > Новини > Твердотільні накопичувачі SP / Silicon Power Velox Series V30 оснащені інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с

Твердотільні накопичувачі SP / Silicon Power Velox Series V30 оснащені інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с

Компанія SP / Silicon Power випустила свій перший твердотільний накопичувач з інтерфейсом SATA 6 Гбіт / с – Velox Series V30. Пристрій характеризується високою швидкістю передачі даних і призначений для високопродуктивних ПК.

Застосування контролера виробництва SandForce дозволило отримати швидкість читання 550 МБ / с, запису – 500 МБ / с. Накопичувач підтримує команду TRIM і технологію «збору сміття», що допомагає в процесі експлуатації підтримувати продуктивність на високому рівні.

Крім того, в V30 використовуються численні засоби підвищення надійності та збільшення терміну служби. Зокрема, це фірмова технологія DuraWrite і вирівнювання навантаження між блоками флеш-пам’яті, технологія виявлення і корекції помилок ECC та підтримка SMART. В результаті, за оцінкою виробника, термін служби флеш-пам’яті типу MLC NAND вдалося довести, щонайменше, до п’яти років, при тому, що кількість циклів перезапису одно 3-5 тис.

Габарити пристроїв становлять 100 x 69,85 x 9,4 мм, маса – 70 г. У комплект поставки накопичувачів входить кріплення, що забезпечує можливість монтажу у відсік типорозміру 3,5 дюйма. Доступні модифікації об’ємом 60, 120, 240 і 480 ГБ. Ціну виробник не вказує. Протягом трьох років на накопичувачі SP / Silicon Power V3 поширюється дія гарантії.

Джерело: Silicon Power

Залишити відповідь

Top