Ти тут
Головна > Новини > Kingston приступила до продажів SSD HyperX на базі контролерів SandForce

Kingston приступила до продажів SSD HyperX на базі контролерів SandForce

Компанія Kingston приступила до продажів нової серії твердотільних накопичувачів HyperX, побудованих на базі 25-нанометровій флеш-пам’яті MLC NAND і оснащених контролерами SandForce SF-2281. Модель об’ємом 120 ГБ оцінюється в $ 270, подвоєння обсягу тягне за собою збільшення вартості SSD до $ 500.

Цікаво, що купити новенькі пристрої можна не тільки самі по собі, а й у складі так званого набору HyperX Upgrade Kit, який включає зовнішній корпус з інтерфейсом USB, кабель SATA, ПО Acronis True Image HD. У такому випадку вартість молодшої моделі складе $ 300, старшої – $ 550.

Нагадаємо, що SSD Kingston HyperX мають типорозмір 2,5 дюйма і укладені в металеві корпуси з яскравим забарвленням. Вони підтримують функцію TRIM і розвивають швидкості читання і запису даних до 555 і 510 МБ / с відповідно. Що стосується продуктивності, то вона залежить від конкретної моделі. Та, що менше обсягом, демонструє 95000 і 70000 IOPS (операцій в секунду) при читанні і запису з довільним доступом блоками розміром 4 КБ. Накопичувач об’ємом 240 ГБ в аналогічних випробуваннях менш продуктивний: 95 000 і 60 000 IOPS відповідно.

Джерело: TechConnect Magazine

Залишити відповідь

Top