Ти тут
Головна > Новини > TDK використовує контролери власного виробництва в твердотільних накопичувачах GBDriver RS3

TDK використовує контролери власного виробництва в твердотільних накопичувачах GBDriver RS3

Японська компанія TDK випустила серію твердотільних накопичувачів GBDriver RS3. У новинках використовується фірмовий контролер (його параметри, на жаль, не відомі), а твердотільна пам’ять може бути набрана як модулями MLC, так і SLC.

SSD TDK GBDriver RS3 укладені в корпуси типорозміру 2,5 дюйма, підтримують інтерфейс SATA 3 Гбіт / с і апаратне шифрування даних за алгоритмом AES з довжиною ключа 128 біт. Серія ділиться на два класи накопичувачів: до першого належать SSD, оснащені пам’яттю типу MLC NAND обсягом 8, 16, 32 або 64 ГБ, в представниках іншої використовується пам’ять SLC NAND обсягом 16, 32, 64 або 128 ГБ. Швидкісні параметри твердотільних накопичувачів першого класу при читанні і запису – 160 і 25 МБ / с відповідно, другого класу – 160 і 60 МБ / с відповідно.

За інформацією джерела, GBDriver RS3 знайдуть застосування в різних мобільних пристроях: планшетах, тонких клієнтів і вбудованих рішеннях. Компанія-виробник приступить до поставок нових SSD в кінці вересня, ближче до того моменту буде оголошена і їх вартість.

Джерело: TechConnect Magazine

Залишити відповідь

Top