Ти тут
Головна > Новини > Team представляє нову лінійку SSD на базі контролерів SandForce: Super Xtreem S3

Team представляє нову лінійку SSD на базі контролерів SandForce: Super Xtreem S3

Номенклатура твердотільних накопичувачів компанії Team Group поповнилася серією Super Xtreem S3. Як і личить іншим SSD на базі контролерів SandForce останнього покоління, нам обіцяні високі швидкості лінійних операцій читання і запису – до 550 і 520 МБ / с відповідно. Втім, це стосується лише старшої за обсягом моделі, у наймолодшій новинці швидкість запису зменшується до 480 МБ / с. До речі, запропоновані модифікації ємностями 60, 120, 240 і 480 ГБ.

У цих накопичувачах застосовуються всі технології підвищення надійності та довговічності, властиві контролерам SandForce, зокрема DuraClass, алгоритми пошуку і корекції помилок, розподілу навантажень для зменшення зносу. Підтримка команди TRIM дозволяє зменшити ступінь падіння продуктивності SSD при інтенсивному використанні.

Що стосується терміну гарантії, то він на одній і тій же сторінці сайту Team Group вказаний рівним двох і трьох років. Будемо сподіватися, що фахівці, які відповідають за наповнення сайту, прийдуть до єдиної думки в цьому питанні.

Джерело: Team Group

Залишити відповідь

Top